Częste pytania

Gdzie odbywają się warsztaty?

Warsztaty fotograficzne odbywają się w Rzeszowie, aczkolwiek czasami firmy lub osoby organizują całą grupę wykładową i wtedy jest możliwość zorganizowania warsztatów u klienta i “uszycie na miarę” programu kursu.

Część teoretyczna warsztatów oraz blok dotyczący obróbki zdjęć organizowany jest w Rzeszowie na ul. Żywicznej 16b/3b

Kto może się zgłosić na warsztaty fotograficzne?

Warsztaty fotograficzne są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych fotografów z każdej branży, którzy chcą rozwinąć swój warsztat reportażowy jak i plenerowy. Kierujemy to szkolenie do osób, które chcą nauczyć się realizować niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych. Rynek fotograficzny rządzi się swoimi prawami, więc nie każdy fotograf może odnieść sukces na tym rynku. Chcesz się stać lepszym fotografem? – koniecznie zapisz się na nasze profesjonalne warsztaty fotograficzne.

Jakie korzyści daje wasz kurs?

Program kursu został opracowany tak, aby zarówno początkujący jak i średnio-zaawansowani fotografowie mogli zacząć w pełni świadomie fotografować i wykorzystywać potencjał obecnie dostępnej technologii. Ponadto jest często wymagany, aby podjąć pracę w charakterze laboranta w laboratorium fotograficznym jak i fotografa w firme. Ukończenie niniejszego kursu jest wymagane przez większość Urzędów Pracy celem dostania dotacji unijnej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co otrzymuję po ukończeniu kursu?

  • Bezcenną wiedzę zebraną w przeciągu lat praktyki i jeżdzenia po europie na różnorodne kursy przez bardzo doświadczonego fotografa
  • Bezpłatny dostęp do powarsztatowego forum, abyś mógł rozwijać się nie tylko podczas warsztatów
  • Gotowe presety oraz ponad 200 akcji kolorystycznych, które skrócą Tobie czas obróbki zdjęć
  • Wzór umowy o dzieło i o sprzedaż praw majątkowych do zdjęć
  • Certyfikat ukończenia kursu fotograficznego
  • Rabat 110pln na wykonanie fotoalbumu w najlepszefoto.pl

Co w przypadku gdy kurs nie spełni moich oczekiwań, czy gwarantujecie zwrot pieniędzy?

Tak, gwarantujemy całkowity zwrot kosztów, jeżeli w pierwszym dniu po 4h stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci cała kwotę, którą zapłaciłeś za kurs.

SATYSFAKCJA

Jak wygląda i co zawiera certyfikat?

Certyfikat jest drukiem z zabezpieczeniem graficznym – takim jaki się stosuje przy papierach wartościowych, certyfikat ukończenia kursu zawiera dane centrum certyfikującego, dane osoby dla której jest wystawiony certyfikat, całkowity program kursu oraz pieczęć i podpis prowadzącego kurs.

certyfikat_kurs_foto

Nauczę się czegoś?

Tak – możemy Ci to zagwarantować. Nauczysz się wielu tricków i ciekawostek, poznasz dokładnie proces tworzenia zdjęć, od wykonania po obróbkę, aż po efekt końcowy, np. odbitkę, dowiesz się po co są profile barwne, jak z nich korzystać oraz jak wykalibrować własny monitor. Będziesz wiedział jak dobrze kadrować oraz czego unikać podczs robienia zdjęć. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a praca ze światłem wypełniającym czy rysującym będzie całkowicie świadoma. Oczywiście nie nauczysz się robienia zdjęć przez weekend, ale zobaczysz kierunek, w którym należy podążać.

Czy otrzymam jakąś pomoc po warsztatach?

Wszyscy uczestnicy naszych warsztatów otrzymują bezpłatny dostęp do powarsztatowego forum dlatego też nauka nie kończy się na szkoleniu w Rzeszowie, ale zapewniamy również pomoc po warsztatach, a forum zapewnia najlepszą formę kontaktu jak i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatów.

Co oznacza punkt programu kursu - twórcze operowanie barwą i ekspozycją?

Ten punkt programu polega na objaśnieniu, jak zbudować klimat na zdjęciu i jak poprowadzić wzrok widza poprzez odpowiednie operowanie barwą i ekspozycją.

www

دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.